en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 
 
 
 
 
 

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL MEDYA TAKİP!!

Tel: 0507 853 67 40

Mail: info@yunusaltun.com

Mail2:gencgirisimci@yunusaltun.com


İLETİŞİM BİLGİLERİ

HAKKIMDA
1935
Ben yeni insanlarla tanışmayı çok severim,takım çalışmasına ve ortak vizyona önem veriririm.
Eğer sende  hayatını değiştirmek isteyip kendini geliştirmek istiyorsan iletişime geç ve takımımızın bir parçası ol.
Yunus !! Tüm mailleri okur ve 48  saat için de mutlaka dönüş yapar.
SANA BURDAN MESAJIM!!!
Şimdi eminim ki senin de hayallerin vardır.Ve şuna iyi bir şekilde inanmalısın .Sen bu dünyaya boşu boşuna gelmedin.GİT BİR ŞEYLER BAŞAR.
Amacımız boş hayal kurmak değil .Önce hayal kur,plan yap sonra bunu hedefe dök,sonra basamak basamak ilerle ,gelişimine önem ver işte o zaman hiç bir  şey imkansız değildir.
İnsan bu dünya da sadece peygamber olamaz.
Düşünsene bu dünyada tüm büyük başarılar bir fikir ile başladı.Google bir fikirle araba garajında kuruldu.Facebook bir fikirle yurt odasında kuruldu.Senin de illaki bir fikrin vardır.Yoksa da düşün ve  bunu dünyaya tanıt.Bunu yapabilmen için sana bir websitesi yeterlidir.
Bizim ve organizasyonumuzun harika bir fikri var.Bu fikir dünya da  55 ülkeye kadar gitti ve başarılı işler gerçekleştirdik.Tüm dünya duyana kadar devam edeceğiz.
Merak ediyorsan bizimle iletişime geç.
Ha bu arada eğer yazıyı beğendiysen bir mail atar mısın?
KENDİNE İY BAK !! DOSTUN YUNUS!!Nasıl başlasam bilmiyorum ?

Enteresan ,hareketli ,eğlenceli ve içinde dramla dolu güzel bir hayatım olduğunu düşünüyorum.

Yazı uzun çünkü hakkımda bir şeyler okumak istiyorsun.
Okurken sıkılırım diye  düşünmemen için güzel bir dille yazdım .
Şu an bu yazıyı okuyorsun ya! Sonun da diyeceksin ki hakikaten esprili ve seni meraklandıran bir hayatı varmış yunusun !!
Ve onunla tanışmak isterdim demene ramak kalacak .
Ben 92 yılında  İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde dünyaya gözlerimi açmışım .Normal bir bebeğin kilosundan daha zayıf doğduğum için bu çocuk ileride çok can yakar demişler!!!
Şaka şaka !!
Zayıf doğduğum için yakışıklı olur demişler .Şu an yakışıklımıyım bilmiyorum ama her halime şükrediyorum.Yaşadığım ilçe insanlara komik ve geride kalmış hissiyatını benden önce vermişti.Sultanbeyli denildiğinde insanların aklına ''otobandan tavuk ve inek geçiyor'' gibi bir dalgası vardı.İlk öğretimimi bu ilçe de bulunan
Fatih İlköğretimde tamamladım.Burayı bitirdikten sonra dedim ki benim buralardan gitmem lazım.
Bak  yaşımı düşün ,8.sınıfı bitirmişim ama farklı hayatlar için kafa yormuşum.

 

Tabi şimdi sıra lise hayatında.Sınava girmiştim  güzel bir lise kazanmak için ama galiba sınav bana girdi.

Çünkü istediğim yeri kazanamadım AMA OLSUN! YILMADIM!! DEVAM ET YUNUS DEDİM!!
Hal böyle olunca biz de düz lise kazanmıştık  ahaha  :):)

Lise hayatına giderken çok enteresan bir dönüm noktam oldu.Ailem beni liseye yazdırırken şundan haberi yoktu.Yazdıracakları lise de meşhur bir olay vardı.''Racon kesmiyorum kafa kesiyorumun'' yaşandığı ve bir çocucuğun hayatını kaybettiği bir lisyedi.

VE KARAR VERDİM BEN BURADA OKUYAMAZDIM..
Neyse ki hızlı bir kararla  İstanbul Kartalda  Medine Tayfur Sökmen lisesinde bu okuma görevini tamamamladım.
Ulan evim istanbuldaydı ama ben yatılı okuyordum.İlk aile hasreti ve zorluklar burda çıktı karşıma.                           YILDIM MI ? TABİKİ HAYIR.


 

Sıra da ki süreç bir çok insanın hayallerini  kurduğu ve mezun olunca iş ve hayatını kuracağı yer olan üniversiteydi.

BAK BURAYI İYİ OKU ASIL OLAYLAR BURADA !!!
Sakarya üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünü kazandım.Tabi o zaman yıl 2010 ve bölümün hiç ehemmmiyeti bile yok.Arkadaşlarımla toplantığımız da herkes bölümünü söylüyordu ve sıra bana geldi.Ben İK'cıyım dediğim de  ordan birisi ''o nasıl bölüm be'' diyince gülüşmeler havada kopuyordu.
Neyse ki  yıl 2016 oldu ve İnsan Kaynakları şirketlerde çok önemli bir noktaya geldi.Artık insan kaynağı olmayan  şirket yok piyasada .Haliyle biz de bu şekilde olduğu için İnsan Kaynakları Uzmanı olarak mezun olduk .


Üniversite 3.sınıfta  her öğrencinin düşündüğü  daha doğrusu tutuştuğu bir konu vardı.Biz ne iş yapacağız,nasıl para kazanacağız,bizi işe alırlar mı, 2 milyon kişinin madur olduğur kpss  sınavına mı gireceiğiz diye düşünüyorduk.
Bu arada bir dipnot vereyim.Ben hep iyi bir HACKER olmak istedim .Yazılımcı olmak ve bilgisayarın anasını ağlatmak istiyordum.Allah nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış ya!!
Benimde  para kazanmayı düşünürken ki zaman da karşıma bir fırsat çıktı.

Bir bilişim firmasının bir website paketini satın aldım ve tasarımı öğrendim.Firmanın adı Mega Grup Bilişimdi.Tabi tasarımı öğrenip para kazandıktan sonra insanın aklı daha farklı çalışıyor ve kendini geliştirmek istiyor.Firma bize profesyonel satış  tekniklerini öğretti.Liderlik ve takım yönetimi eğitimleri aldık.İnsanları anlama sanatı ,iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik bir çok eğitim aldım.

 

1000 kişilik satış ekibine liderlik  ve danışmanlık yaptım.

Birlikte eğlendik ,birlikte kazandık,birlikte sahneylere çıktık,birlikte ödüller aldık,birlikte gezdik ekip arkadaşlarımızla...
Bu firma da ilk kariyer yolculuğuma çıktığımda her şey sanki bana Allahın vaadettiği o güzel günleri bir bir yaşatıyordu.Şükürler olsun.


Firmanın ciddi bir başarı sıralaması ve çok önemli pozisyonu vardı.Ben bunu başarıp o kadroya girdiğim de çok mutlu olmuştum.

Bu sayede 1500-2000 kişiye seminer vermeye başladım.İl il dolaştık ve eğitim seminerlerini başarıyla gerçekleştirdik.


BAK BURAYA DİKKAT ET !! YAŞIM 21-22 BEN ÇIKMIŞIM 2000 KİŞİYE SEMİNER VERİYORUM.


Tabi iller bitince artık ülkeleri gezmek istedim.Hayallerimin ülkesi olan  DUBAİ'YE gittik.Bu ülkenin beni en çok etkileyen yanı  sıfırdan  başlayıp dünyanın 1 numarası arasına girmiş olmasıdır.
Gidin dubaiyi bir araştırın.Bu ülkeyi  gezdikten sonra vizyonum efsane gelişti ve karar verdim .

Hiç GTA VİCE CİTY  oyununu oynadın mı ? İşte o oyundaki hayat aslında gerçekmiş .Ve sadece biz bilmiyor muşuz.Aslında şu an da yaşadığın yer var ya! Oradan çok daha iyi yerler var.

Rabbim nasip ederse dünyanın 180  ülkesinin tek tek gezeceğim.İkinci durağım Almanya...sonra devam gelecek.
HAYATIMA HER YENİLİK GİRDİĞİN DE BURADAN PAYLAŞACAĞIM.ŞİMDİLİK BU KADAR.

PreviousNext
  •  
    yunus,altun,website,ik,sultanbeyli,network,başarı, liderlik,takım olma